سوالات متداول


Frequently Asked Questions

در این صفحه سوالات متداول خدمات ساراصدرا پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسش بی‌پاسخی درباره‌ی یکی از خدمات ما یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.

1. چرا از فضای مجازی ( سارا صدرا) برای خرید و فروش استفاده کنیم ؟

– شاید در گذشته‌ای نه چندان دور، خرید و فروش اینترنتی چندان معنا و مفهومی نداشت و در اولویت نبود، اما امروزه با پیشرفت اینترنت و توسعه بسترهای مطمئن، روش‌های آسان و حق انتخاب گسترده برای خرید آنلاین و مجازی ایجاد شده است.

2. چرا از بین فروشگاه ها و سایت های مجازی، سارا صدرا را انتخاب می کنیم ؟

– مرکز خرید سارا صدرا، با کادری مجرب برای اولین بار بانک اطلاعات تخصصی تولیدکنندگان و فروشندگان مشاغل فعال و پرمخاطب در اینستاگرام ایران را ایجاد نموده است و در فضای اینستاگرام و سایت خود، شما را به عضویت و خرید و فروش در آن دعوت می نماییم.

3. مفهوم عضو باشگاه فروشندگان در مرکز خرید سارا صدرا چیست ؟

– اعضاء، شامل کلیه صاحبان مشاغل، فروشندگان، هنرمندان و … که به نوعی کالا یا خدماتی قانونی را در اینستاگرام و سایت ارائه می‌کنند و با تایید مراحل عضویت و قبول کلیه قوانین آن، عضو پیج یا سایت ساراصدرا هستند.

4. مشتری در مرکز خرید سارا صدرا به چه مفهوم است ؟

– مشتری ها با مراجعه به پیج و سایت مرکز خرید مجازی سارا صدرا، کالا و خدمات مورد نیاز خود را از بین کالا و خدمات ثبت شده توسط اعضاء ( صاحبان کسب و کار ) انتخاب و در صورت نیاز خریداری می کنند .

5. منظور از باشگاه مشتریان چیست ؟

– جمع آوری و دسته بندی و هدفمند نمودن نیازمندی های اعضا و مشتری ها در یک بخش هوشمند و قابل تفکیک جهت بهره برداری اعضا و مشتریان در ارائه بهتر کالا و خدمات و همچنین راهنمایی بهترین و به صرفه ترین خرید برای مشتریان .

6. منظور از بانک در مرکز خرید سارا صدرا چیست ؟

– بانک های های مشاغل ما که هر روزه در حال گسترش کمی و کیفی است، بهترین محیط برای رونق کسب و کار و معرفی مشاغل مجازی و خرید مشتریان عزیز می‌باشد. بانک های ما بصورت اختصاصی برای مشاغل پر رونق مجازی پیش بینی شده و برنامه های گسترده ای دارد .

7. مرکز خرید سارا صدرا چگونه باعث رشد و رونق کسب و کار ما می شود ؟

– ما علاوه بر تجارت مطلوب همه خواسته‌های فروشندگان و خریداران را یکجا ارائه می‌نماییم:
تبلیغات
آموزش تولید محتوا
مسابقه و کمپین
باشگاه مشتریان
شش شنبه های تخفیفی
برنامه های متنوع معرفی صاحبان مشاغل در لایوهای اینستاگرام
ترند شدن
پنل پیامک و خدمات ویژه بر بستر کدهای ussd به صورت آفلاین
توضیحات کامل خدمات را در محیط پیج VIP، ویژه اعضای محترم از مدیران پیج ها و صاحبان کسب و کار مجازی، پس از ثبت نام ارائه می‌نماییم.

8. آیا مرکز خرید ساراصدرا برای خریداران و امکان جذب مشتری هم برنامه ای دارد؟

– ما برای مشتریان و خریداران با ارائه تخفیف های هفتگی با عنوان شش شنبه های تخفیفی (پنج شنبه) هرهفته، شرکت در مسابقات و جشنواره ها و باشگاه مشتریان، برنامه هایی ایجاد نموده ایم  که بتوانند محصول یا خدمات مورد نظر را به آسانی انتخاب کرده و خریدی به صرفه را تجربه کنند.

9. چرا با وجود اینستاگرام از سایت هم استفاده می کنید ؟

با توجه به اینکه اپلیکیشن اینستاگرام با اهداف خاص سیاسی پیش میرود و با بی توجهی به کاربران چند ده میلیونی ایرانی و فارسی زبان تا کنون زبان فارسی را فیلتر نموده است، بعید نیست در آینده خطر دیگری را بر ایرانیان عزیز تحمیل ننماید. از طرفی به دلایل نامشخص به صورت ناگهانی پیج های کاربران حذف میگردند و این خسارت جبران ناپذیری همچون از دست دادن دنبال کنندگان یا همان فالوورها ایجاد مینماید. ولی در سایت هم کسب و کارشان رونق دارد، هم مشتریانش را در باشگاه مشتریان حفظ نموده است، هم یک لینک اختصاصی دارد و نیاز به ساخت و هزینه بالای طراحی سایت و پشتیبانی و…ندارد .

1. آیا پذیرش قوانین مرکز خرید ساراصدرا الزامی است؟

– بدیهی است بدون پذیرش قوانین، امکان ادامه همکاری وجود نخواهد داشت و پر واضح است که تایید پذیرش قوانین درسایت به معنی مطالعه دقیق وپذیرش قوانین ما می‌باشد .

2. قوانین سارا صدرا درباره فضای مجازی چگونه است؟

– علاوه بر قوانین و عناوین اختصاصی، طبیعی است که قوانین واژه های دیجیتال مارکتینگ، اینستاگرام وسایر اپلیکیشن های فضای مجازی، نیز براساس کاربرد آن در زمره قوانین سارا صدرا می باشد. هر قانونی که ما درج نکرده ایم تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین کسب و کار مجازی و تجارت الکترونیک بوده و متقاضی ملزم به آشنایی و رعایت کامل آنها می باشد .

3. حدود مسئولیت مرکز خرید ساراصدرا در مورد تبادلات خرید و فروش چیست؟

– مرکز خرید مجازی ساراصدرا بعنوان ایجادکننده زیرساخت ارتباط خریدار و مشتری بر مبنای قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچگونه مسئولیتی در خصوص کالا، قیمت، سلامت، کیفیت، کم و کاستی، بدلی، بسته بندی، قاچاق و یا غیر قانونی بودن، تخلف تعذیرات و هرگونه ایراد و اشکال کالای تبادل شده ندارد و کلیه مسئولیت های قانونی آن بر عهده خریدار و فروشنده می باشد.

4. قوانین واسطه فروش چیست؟

– اعضا یا فروشندگان، مالک کالای خود بوده و در صورت واسطه فروش بودن نیز کلیه موازین و مسئولیت های قانونی آن را مالک یا همان فروشنده نهایی که وجه کالا یا خدمات را به هر نحوی دریافت نموده، می پذیرد .

5. چگونه ازتغییر قوانین سارا صدرا مطلع شویم؟

– تغییر قوانین هر مجموعه پویایی، بدیهی می باشد و اعضاء با پذیرش قوانین، خود را موظف به رعایت نتیجه آخرین تغییرات قوانین می دانند. بدیهی است اعلام تغییرات قوانین از مسیرهای ارتباطی عمومی معمول نیز برعهده ساراصدرا می باشد و کلیه اعضا موظف به مطالعه دوره ای قوانین و مقررات ساراصدرا می باشند .

6. آیا اعضای باشگاه فروشندگان رابطه استخدامی با سارا صدرا دارند؟

– با ثبت نام و مطالعه قوانین، اعضاء اعلام و تایید می کنند که هیچگونه رابطه استخدامی و اداری و کارفرمایی، شراکت و ضمانت با سارا صدرا نداشته و ندارند .

7. اطلاع اعضا از قوانین تا چه میزان ضروری است؟

– اعضاء موظف و متعهد می باشند تا کلیه قوانین و مقرارات مراجع ذی صلاح بخصوص قانون تجارت الکترونیک را دانسته و به آن عمل نمایند و هر نوع کوتاهی و تخطی از قوانین حاکم بر فضای کسب و کار مجازی انحصارا متوجه فرد خاطی می باشد .

8. آیا ساراصدرا در خرید و فروش های اعضای باشگاه فروشندگان ذی نفع است؟

خیر، سارا صدرا فقط یک مرکز خرید و معرف است و هیچ دخل و تصرفی در نحوه خرید و فروش کالا یا خدمات و هر نوع معامله و ارتباط بین خریداران محترم و فروشندگان عزیز ندارد و نسبت به کلیه امور بین خریدار و فروشنده بری الذمه است.

9. سن قانونی برای عضویت در این مرکز خرید چند سال است؟

سن قانونی برای عضویت در ساراصدرا تابع قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد ( حدود 18 سال تمام به بالا).

- شرایط عضویت در سارا صدرا چیست؟
 • متقاضی کلیه قوانین مرکز خرید ساراصدرا را مطالعه و‌ پذیرفته است .
 • دارای سن قانونی حداقل ۱۸ سال (قوانین جاری ج ا ا)
 • دارای کسب و کار مرتبط با قوانین جاری ج ا ایران
 • حق عضویت ۱۰۰ هزار تومان
 • اشتراک ماهیانه ۲۰ هزار تومان
- نحوه کسب درآمد در ساراصدرا چگونه است؟

با عضویت در مرکز خرید ساراصدرا شما در یک مجموعه بزرگ صاحبان مشاغل قرار گرفته اید که باعث جلب مشتری فراوان خواهد بود .

- فرآیند ارسال کالا برای مشتری چگونه است؟

مرکز خریدسارا صدرا در امر خرید و فروش شما دخالتی ندارد و بعنوان تسهیل گر و مطابق قوانین ساراصدرا از خود صلب مسئولیت نموده است .

- خیریه ها و سازمان های حمایتی چگونه می توانند در ساراصدرا فعالیت کنند؟

بزودی و در اسرع وقت پیجی برای أمور خیریه کارافرینی و نیز مرکز فعالیت خیریه های محترم ایجاد خواهد گردید .

- آیا در ساراصدرا جایی برای مشاغل خانگی دیده شده است؟

بله ، هر پیج و سایت صاحب کسب و کار و مشاغل تولیدی و خدماتی می تواند از زیر ساخت ایجاد شده استفاده نموده و به فعالیت تجاری خود رونق ببخشد .

- فرآیند بررسی و تایید تامین کننده برای آغاز فعالیت در ساراصدرا چگونه است؟

مرکز خرید ساراصدرا با اخذ مدارک و مستندات در حد مقدورات در حفظ سلامت تجارت جمعی خواهد کوشید .

- آیا امکان ثبت نام اشخاص برای فعالیت بدون مجوز صنفی و یا سازمانی در ساراصدرا امکان پذیر است؟

فعالیت خرید و فروش در اینستاگرام مجوز صنفی خاصی نیاز ندارد، ولی ما برای اطمینان از مشاغلی که با سلامت و بهداشت ارتباط مستقیم دارد، در سایت خودمان مجوز صنفی دریافت می کنیم .

- چرا باید دراینستاگرام پیج داشته باشیم ؟

دسترسی به بیش از ۳۰ میلیون کاربر اینستاگرام در ایران، دسترسی آسان و پرمخاطب بودن، تبلیغات ارزان و پربازدید، جذب مشتری از کل کشور و عضویت در تنها مرکزخرید اینستاگرام ایران ( ساراصدرا) که همه خریدهای اینستاگرام در آن انجام میشه .

- شرایط عضویت در پیج های سارا صدرا چیست؟
 • مطالعه و پذیرش کلیه قوانین مرکز خرید سارا صدرا توسط متقاضی
 • دارای سن قانونی حداقل ۱۸ سال ( قوانین جاری ج .ا .ایران)
 • دارای پیج کسب وکار مرتبط با قوانین جاری ج .ا .ایران ( شامل مشاغل حقیقی، فیزیکی و یا مجازی)
 • نداشتن محتوای ضداخلاقی و خلاف قوانین جاری ج .ا .ایران
 • حق عضویت۲۰ هزار تومان
 • اشتراک ماهانه ۱۵ هزار تومان
مزایای عضویت درمرکز خرید مجازی سارا صدرا چیست؟

همراهی با تعداد بسیار زیادی از صاحبان مشاغل در یک مرکز خرید در بانک های یختص مشاغل مختلف و همچنین مشارکت گروهی درجذب فالور و مشتریان، تبلیغات، کمپین ها وخدمات مختلف دیگر.

- نحوه ثبت نام در سایت چگونه است؟

-جهت راهنمایی کلید ثبت نام را کلیک نمایید.

- چه مدارکی برای ثبت نام لازم است؟

– فقط مشخصات شخصی ، تلفن و مشخصات عمومی پیج شما لازم است. البته برای پیج های بهداشتی و سلامتی، مجوز فعالیت باید ارسال شود.

- هزینه عضویت چقدر می باشد؟

تبلیغ تا یک ماه اول رایگان است و فقط مبلغ 20 هزار تومان برای هزینه طراحی و عضویت دریافت می شود.

- مرکز خرید سارا صدرا، چه کمکی به فروشندگان می کند؟

برای پاسخ کامل و دقیق توصیه می شود پس از عضویت مشروح توضیحات را در پیج vip مطالعه بفرمایید. ولی به طور خلاصه ما ضمن مشارکت و تبادلات و استوری در کمپین ها و مسابقات و 6 شنبه های تخفیفی باعث ایجاد افزایش فروش برای شما خواهیم بود. همچنین ما با تحلیل شرایط بازار و فروشندگان در بیش از 10 عنوان، تمام آنچه شما در افزایش فروش نیاز دارید و همچنین تمام امکانات مورد نیاز کسب وکارهای مجازی را در اختیار فروشندگان قرار می دهیم و در واقع یک حمایت همه جانبه از کسب و کارهای مجازی جهت رونق تولید و افزایش فروش را مدیریت می کنیم .

- برای شروع عضویت چه کاری انجام بدهیم؟

– تکمیل فرم عضویت در باشگاه فروشندگان.

- خلاصه ای از فعالیت مرکز خرید سارا صدرا بیان کنید؟

ما در دو بخش کلی فعالیت میکنیم
اول حمایت از تولیدکنندگان و فروشندگان در باشگاه فروشندگان .
دوم حمایت خریداران در باشگاه مشتریان .
آیا جهت فروش محصولات و خدمات، فروشنگان باید درصدی بپردازند؟
قطعا خیر ، ماهیت مرکز خرید ساراصدرا عدم هرگونه دخالت در خرید و فروش هاست.
اساسا ما فقط معرف کسب و کارها و کمک کننده برای بهترین خرید خریدارن هستیم .

- مرکز خرید ساراصدرا چه کمکی به خریدار می نماید؟

– ما با ایجاد بانک های تخصصی تولیدکنندگان و فروشندگان، محیط مناسبی را فراهم آورده ایم تا باخیال راحت با مقایسه کالا، خدمات و قیمت ها خریدی مقرون به صرفه همراه با تخفیف داشته باشید.

- چگونه تخفیفات شامل حال مشتری می شود؟

-با عضویت ( ثبت نام ) در باشگاه مشتریان می توانید با تخفیف خرید کنید .

-۶شنبه های تخفیفی چیست؟

هر هفته ۵شنبه ها ما تخفیف های ویژه فروشندگان را که مختص همان روز است را به شما اعلام می کنیم و اگر عضو باشگاه مشتریان باشید از تخفیف بیشتر یرای خرید بهره مند می شوید .

- نحوه ثبت نام چگونه است؟

– با کلیک دکمه شروع ثبت نام شما راهنمایی لازم را ملاحظه می فرمایید .

- کارت های تخفیف چه تفاوت هایی دارند؟

به ترتیب از تخفیف بیشتری بهره مند می شوید مثلا:
کارت برنزی: ۵ درصد
کارت نقره ای: ۷ درصد
کارت طلایی: ۱۰ درصد
کارت vip ویژه: ۲۰ درصد
هر فروشگاه میزان درصد تخفیفش برای هرکارت متغییر می باشد.

- چرا در باشگاه مشتریان عضو شوم؟

به دلیل:
استفاده از تخفیف در خرید ها
استفاده از تخفیف بیشتر در ۶شنبه های تخفیفی
شرکت در قرعه کشی ها
شرکت در مسابقات
شرکت در جشنواره های تخفیفی
اطلاع از آخرین تخفیف ها
اطلاع از پیشنهادات ویژه
در خرید یا خدمات
استفاده از خدمات بیمه منحصر به فرد و…

- آیا می توان به خدمات ویژه و ussd اعتماد کرد؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره به این کسب وکار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

- برای ثبت نام افراد چه مدارکی مورد نیاز هست؟

کارت شناسایی معتبر که به واسطه یک ارگان دولتی صادر شده (دارای کد ملی چاپی بوده) و مورد تایید مراجع قضایی باشد. داشتن یکی از موارد الزامیست ( کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت و یا پاسپورت)

- چگونه می توان برای خرید کد ussd اقدام نمود؟

با ورود به صفحه خدمات سایت و انتخاب خرید کد ussd و وارد کردن نام پیج بانک کسب و کارتان و مشخصات فردی خود در فیلدهای مشخص شده ثبت نام شما صورت می پذیرد .

- کارت شناسایی برای چیست؟

از آنجاییکه پس از ثبت نام در شرکت، شما صاحب پنل پیامکی انبوه می شوید و داشتن
سیم کارت و یا پنل پیامکی شامل قوانین یکسان می باشد باید مدرک شناسایی ارسال نموده تا پنل جهت ارسال پیامک و تراکنش های مالی فعال گردد.

- آیا می توان کدی را قبل از خرید رزرو کرد؟

بله، کد توسط کارشناسان فروش فعال می شود و تا 60 دقیقه جهت خرید به حالت رزرو در می آید.

- آیا استفاده و انجام امور توسط کد های ussd برای مشتریان و صاحبین کد هزینه ای دارد؟

خیر، پس از خرید کد انجام کلیه امور با کد های ussd هیچ هزینه ای مبنی بر ارزش افزوده و … برای مشتری و مخاطبین ندارد .

- آیا برای استفاده از کد های ussd نیاز به اینترنت و آنلاین بودن هست؟

خیر، استفاده از خدمات در کد های ussd کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است .

- آیا استفاده از کد های ussd محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از کد های ussd در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد .

- آیا ایجاد منو و محتوا در کد های ussd محدودیت دارد؟

خیر، در کد های ussd هیچ محدودیتی برای ایجاد منو و محتوا وجود ندارد .

- آیا پس از خرید کد های ussd به صورت یک ساله، آیا امکان تمدید قرارداد وجود دارد؟

بله، پس از اتمام قرار داد یک ساله ی کد های ussd شما می توانید با تخفیف ۷۰ درصدی کد خود را برای یک سال دیگر تمدید کنید.

- آیا همه ی افراد می توانند کد های ussd را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید کد های ussd اقدام نمایند .

- آیا منو و محتوای ایجاد شده در کد های ussd قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان، منو و محتوای خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

1_آیا برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند نیاز به اینترنت هست؟

بله، برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند و خدمات نیاز به اتصال به اینترنت هست.

2_آیا مخاطبین و مشتریان برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند باید مبلغی رو پرداخت کنند؟

خیر، استفاده از خدمات بیزینس کارت هوشمند مانند لینک مسیریابی، ویترین محصولات و… برای مخاطبین و مشتریان کاملا رایگان هست و تنها نیاز به اتصال به اینترنت دارند.

3_آیا بیزینس کارت هوشمند قابلیت قراردادن عکس و فیلم دارد؟

بله، شما با تهیه بیزینس کارت هوشمند می توانید در صفحه ی خود عکس و فیلم آپلود کنید.

4_آیا استفاده از بیزینس کارت هوشمند محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از بیزینس کارت هوشمند در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

5_آیا همه ی افراد می توانند بیزینس کارت هوشمند را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید بیزینس کارت هوشمند اقدام نمایند .

6_آیا اطلاعات ایجاد شده در بیزینس کارت هوشمند قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان اطلاعات خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

7_آیا برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

9_آیا پس از خرید بیزینس کارت هوشمند امکان انتقال کاربری وجود دارد؟

بله، پس از خرید بیزینس کارت هوشمند شما می توانید کاربری بیزینس کارت هوشمند خود را به شخص دیگر انتقال دهید.

۱_چه اطلاعتی در روزمه ساز قابل ارائه است؟

بیوگرافی، سوابق تحصیلی، مهارت ها، علایق فردی و …

۳_آیا مخاطبین می توانند به مالک رزومه ساز پیام ارسال کنند؟

بله، امکان ارسال پیام به مالک روزمه ساز وجود دارد.

۴_آیا پس از خرید رزومه ساز امکان انتقال مالکیت به شخص دیگر وجود دارد؟

بله، امکان انتقال مالکیت به شخص دیگر وجود دارد.

۵_آیا برای استفاده از روزمه ساز نیاز به اینترنت هست؟

بله، برای استفاده از رزومه ساز نیاز به اتصال به اینترنت هست.

۶_آیا استفاده روزمه ساز محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از رزومه ساز در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

۷_آیا همه ی افراد می توانند روزمه ساز را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند روزمه ساز اقدام نمایند.

۸_آیا اطلاعات ایجاد شده در رزومه ساز قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان اطلاعات خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

۹_آیا برای استفاده از روزمه ساز توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از روزمه ساز نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

1_آیا امکان ارسال پیامک با استفاده از حروف انگلیسی وجود دارد؟

بله، علاوه بر ارسال پیام با استفاده از حروف فارسی، می توانید با استفاده از حروف انگلیسی پیام خود را ارسال کنید.

2_آیا می توانیم زمان مشخصی را برای ارسال پیام به صورت خودکار انتخاب کنیم؟

بله، شما می توانید با تعیین کردن یک زمان خاص برای ارسال خودکار پیامک اقدام کنید.

3_آیا می توان در پنل پیامکی دفترچه مخاطبین ایجاد کرد؟

بله، شما می توانید در پنل پیامکی خود دفترچه مخاطبین ایجاد کنید تا کار را برای ارسال مکرر پیامک راحت کنید.

4_آیا می توان برای ارسال پیامک محدوده جغرافیایی بر اساس استان ها و جنسیت افراد تعیین کرد؟

بله، شما می توانید برای ارسال پیام استان مورد نظر خود، شهر مورد نظر خود و جنسیت مخاطب پیام خود را تعیین کنید.

5_آیا می توان پنل پیامکی را برای ارسال پیامک در مناسب های خاص تنظیم کرد؟

بله، شما می توانید پنل پیامکی را برای ارسال پیامک در مناسبت های خاص مانند روز معلم و …تنظیم کنید.

6_آیا استفاده از پنل پیامکی محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از پنل پیامکی در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

7_آیا همه ی افراد می توانند پنل پیامکی را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید پنل پیامکی اقدام نمایند.

8_آیا برای استفاده از پنل پیامکی توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از پنل پیامکی نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

9_چطوری می توانم پنل پیامکی داشته باشم؟

(جواب این سوال پس از تکمیل سایت و گزینه خرید قرار داده میشود)

- شرایط عضویت در ساراصدرا چیست؟
 • متقاضی کلیه قوانین مرکز خرید ساراصدرا را مطالعه و‌ پذیرفته است.
 • دارای سن قانونی حداقل ۱۸ سال (قوانین جاری ج ا ا)
 •  دارای کسب و کار مرتبط با قوانین جاری ج ا ایران
 • حق عضویت ۱۰۰ هزار تومان
 • اشتراک ماهیانه ۲۰ هزار تومان
- نحوه کسب درآمد در ساراصدرا چگونه است؟

با عضویت در مرکز خریدسارا صدرا شما در یک مجموعه بزرگ صاحبان مشاغل قرار گرفته اید که باعث جلب مشتری فراوان خواهد بود.

- فرآیند ارسال کالا برای مشتری چگونه است؟

مرکز خرید ساراصدرا در امر خرید و فروش شما دخالتی ندارد و بعنوان تسهیل گر و مطابق قوانین ساراصدرا از خود صلب مسئولیت نموده است.

- خیریه ها و سازمان های حمایتی چگونه می توانند در ساراصدرا فعالیت کنند؟

بزودی و در اسرع وقت پیجی برای أمور خیریه کارافرینی و نیز مرکز فعالیت خیریه های محترم ایجاد خواهد گردید.

- آیا در ساراصدرا جایی برای مشاغل خانگی دیده شده است؟

بله، هر پیج و سایت صاحب کسب و کار و مشاغل تولیدی و خدماتی می تواند از زیر ساخت ایجاد شده استفاده نموده و به فعالیت تجاری خود رونق ببخشد.

- فرآیند بررسی و تایید تامین کننده برای آغاز فعالیت در ساراصدرا چگونه است؟

مرکز خرید ساراصدرا با اخذ مدارک و مستندات در حد مقدورات در حفظ سلامت تجارت جمعی خواهد کوشید.

- آیا امکان ثبت نام اشخاص برای فعالیت بدون مجوز صنفی و یا سازمانی در ساراصدرا امکان پذیر است؟

فعالیت خرید و فروش در اینستاگرام مجوز صنفی خاصی نیاز ندارد، ولی ما برای اطمینان از مشاغلی که با سلامت و بهداشت ارتباط مستقیم دارد، در سایت خودمان مجوز صنفی دریافت می کنیم.

- چرا باید دراینستاگرام پیج داشته باشیم؟

دسترسی به بیش از ۳۰ میلیون کاربراینستاگرام در ایران، دسترسی آسان و پرمخاطب بودن، تبلیغات ارزان و پربازدید، جذب مشتری از کل کشور و عضویت در تنها مرکزخرید اینستاگرام ایران ( ساراصدرا) که همه خریدهای اینستاگرام در آن انجام میشود .

- شرایط عضویت در پیج های سارا صدرا چیست؟
 • مطالعه و پذیرش کلیه قوانین مرکز خرید سارا صدرا توسط متقاضی
 • دارای سن قانونی حداقل ۱۸ سال (قوانین جاری ج .ا .ایران)
 • دارای پیج کسب و کارمرتبط با قوانین جاری ج .ا .ایران ( شامل مشاغل حقیقی، فیزیکی و یا مجازی )
 • نداشتن محتوای ضداخلاقی و خلاف قوانین جاری ج .ا .ایران
 • حق عضویت۲۰ هزار تومان
 • اشتراک ماهانه ۱۵ هزار تومان
مزایای عضویت در مرکز خرید مجازی سارا صدرا چیست؟

همراهی با تعداد بسیار زیادی از صاحبان مشاغل در یک مرکز خرید در بانک های یختص مشاغل مختلف و همچنین مشارکت گروهی درجذب فالور و مشتریان، تبلیغات، کمپین ها وخدمات مختلف دیگر.

- نحوه ثبت نام در سایت چگونه است؟

-جهت راهنمایی کلید ثبت نام را کلیک نمایید.

- چه مدارکی برای ثبت نام لازم است؟

– فقط مشخصات شخصی، تلفن و مشخصات عمومی پیج شما لازم است. البته برای پیج های بهداشتی و سلامتی، مجوز فعالیت باید ارسال شود.

- هزینه عضویت چقدر می باشد؟

تبلیغ تا یک ماه اول رایگان است و فقط مبلغ 20 هزار تومان برای هزینه طراحی و عضویت دریافت می شود.

- مرکز خرید سارا صدرا چه کمکی به فروشندگان می کند؟

برای پاسخ کامل و دقیق توصیه می شود پس از عضویت مشروح توضیحات را در پیج vip مطالعه بفرمایید ولی به طور خلاصه ما ضمن مشارکت و تبادلات و استوری در کمپین ها و مسابقات و 6 شنبه های تخفیفی باعث ایجاد افزایش فروش برای شما خواهیم بود. همچنین ما با تحلیل شرایط بازار و فروشندگان در بیش از 10 عنوان تمام آنچه شما در افزایش فروش نیاز دارید و همچنین تمام امکانات مورد نیاز کسب وکارهای مجازی را در اختیار فروشندگان قرار می دهیم و در واقع یک حمایت همه جانبه از کسب و کارهای مجازی جهت رونق تولید و افزایش فروش را مدیریت می کنیم.

- برای شروع عضویت چه کاری انجام بدهیم؟

– تکمیل فرم عضویت در باشگاه فروشندگان.

- خلاصه ای از فعالیت مرکز خرید سارا صدرا بیان کنید؟

ما در دو بخش کلی فعالیت می کنیم
اول حمایت از تولیدکنندگان و فروشندگان در باشگاه فروشندگان.
دوم حمایت خریداران در باشگاه مشتریان.
آیا جهت فروش محصولات و خدمات فروشنگان باید درصدی بپردازند؟
قطعا خیر، ماهیت مرکز خرید ساراصدرا عدم هرگونه دخالت در خرید و فروش هاست.
اساسا ما فقط معرف کسب و کارها و کمک کننده برای بهترین خرید خریدارن هستیم.

- مرکز خرید ساراصدرا چه کمکی به خریدار می نماید؟

– ما با ایجاد بانک های تخصصی تولیدکنندگان و فروشندگان، محیط مناسبی را فراهم آورده ایم تا باخیال راحت با مقایسه کالا، خدمات و قیمت ها خریدی مقرون به صرفه همراه با تخفیف داشته باشید.

- چگونه تخفیفات شامل حال مشتری می شود؟

-با عضویت ( ثبت نام ) در باشگاه مشتریان می توانید با تخفیف خرید کنید.

-۶شنبه های تخفیفی چیست؟

هر هفته ۵شنبه ها ما تخفیف های ویژه فروشندگان را که مختص همان روز است را به شما اعلام می کنیم و اگر عضو باشگاه مشتریان باشید از تخفیف بیشتری در خرید بهرمند می شوید.

- نحوه ثبت نام چگونه است؟

– با کلیک دکمه شروع ثبت نام شما راهنمایی لازم را ملاحظه می فرمایید .

- کارت های تخفیف چه تفاوت هایی دارند؟

به ترتیب از تخفیف بیشتری بهره مند می شوید مثلا:
کارت برنزی : ۵ درصد
کارت نقره ای: ۷ درصد
کارت طلایی: ۱۰ درصد
کارت vip ویژه:۲۰ درصد
هر فروشگاه میزان درصد تخفیفش برای هرکارت متغییر می باشد.

- چرا در باشگاه مشتریان عضو شوم؟

به دلیل:
استفاده از تخفیف در خرید ها
استفاده از تخفیف بیشتر در ۶شنبه های تخفیفی
شرکت در قرعه کشی ها
شرکت در مسابقات
شرکت در جشنواره های تخفیفی
اطلاع از آخرین تخفیف ها
اطلاع از پیشنهادات ویژه
در خرید یا خدمات
استفاده از خدمات بیمه منحصر به فرد و…

- آیا می توان به خدمات ویژه و ussd اعتماد کرد؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره به این کسب وکار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

- برای ثبت نام افراد چه مدارکی مورد نیاز هست؟

کارت شناسایی معتبر که به واسطه یک ارگان دولتی صادر شده (دارای کد ملی چاپی بوده) و مورد تایید مراجع قضایی باشد. داشتن یکی از موارد الزامیست ( کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت و یا پاسپورت)

- چگونه می توان برای خرید کد ussd اقدام نمود؟

با ورود به صفحه خدمات سایت و انتخاب خرید کد ussd و وارد کردن نام پیج بانک کسب و کارتان و مشخصات فردی خود در فیلدهای مشخص شده ثبت نام شما صورت می پذیرد .

- کارت شناسایی برای چیست؟

از آنجاییکه پس از ثبت نام در شرکت شما صاحب پنل پیامکی انبوه می شوید و داشتن سیم کارت و یا پنل پیامکی شامل قوانین یکسان می باشد باید مدرک شناسایی ارسال نموده تا پنل جهت ارسال پیامک و تراکنش های مالی فعال گردد.

- آیا می توان کدی را قبل از خرید رزرو کرد؟

بله، کد توسط کارشناسان فروش فعال می شود و تا 60 دقیقه جهت خرید به حالت رزرو در می آید.

- آیا استفاده و انجام امور توسط کد های ussd برای مشتریان و صاحبین کد هزینه ای دارد؟

خیر، پس از خرید کد انجام کلیه امور با کد های ussd هیچ هزینه ای مبنی بر ارزش افزوده و … برای مشتری و مخاطبین ندارد.

- آیا برای استفاده از کد های ussd نیاز به اینترنت و آنلاین بودن هست؟

خیر، استفاده از خدمات در کد های ussd کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است.

- آیا استفاده از کد های ussd محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از کد های ussd در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

- آیا ایجاد منو و محتوا در کد های ussd محدودیت دارد؟

خیر، در کد های ussd هیچ محدودیتی برای ایجاد منو و محتوا وجود ندارد.

- آیا پس از خرید کد های ussd به صورت یک ساله، آیا امکان تمدید قرارداد وجود دارد؟

بله، پس از اتمام قرار داد یک ساله ی کد های ussd شما می توانید با تخفیف ۷۰ درصدی کد خود را برای یک سال دیگر تمدید کنید.

- آیا همه ی افراد می توانند کد های ussd را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید کد های ussd اقدام نمایند.

- آیا منو و محتوای ایجاد شده در کد های ussd قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان، منو و محتوای خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

1_آیا برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند نیاز به اینترنت هست ؟

بله، برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند و خدمات نیاز به اتصال به اینترنت هست.

2_آیا مخاطبین و مشتریان برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند باید مبلغی رو پرداخت کنند؟

خیر، استفاده از خدمات بیزینس کارت هوشمند مانند لینک مسیریابی، ویترین محصولات و… برای مخاطبین و مشتریان کاملا رایگان هست و تنها نیاز به اتصال به اینترنت دارند.

3_آیا بیزینس کارت هوشمند قابلیت قراردادن عکس و فیلم دارد؟

بله، شما با تهیه بیزینس کارت هوشمند می توانید در صفحه ی خود عکس و فیلم آپلود کنید.

4_آیا استفاده از بیزینس کارت هوشمند محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از بیزینس کارت هوشمند در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

5_آیا همه ی افراد می توانند بیزینس کارت هوشمند را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید بیزینس کارت هوشمند اقدام نمایند.

6_آیا اطلاعات ایجاد شده در بیزینس کارت هوشمند قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان اطلاعات خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

7_آیا برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از بیزینس کارت هوشمند نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

9_آیا پس از خرید بیزینس کارت هوشمند امکان انتقال کاربری وجود دارد؟

بله، پس از خرید بیزینس کارت هوشمند شما می توانید کاربری بیزینس کارت هوشمند خود را به شخص دیگر انتقال دهید.

۱_چه اطلاعتی در روزمه ساز قابل ارائه است؟

بیوگرافی، سوابق تحصیلی، مهارت ها، علایق فردی و …

۳_آیا مخاطبین می توانند به مالک رزومه ساز پیام ارسال کنند؟

بله، امکان ارسال پیام به مالک روزمه ساز وجود دارد.

۴_آیا پس از خرید رزومه ساز امکان انتقال مالکیت به شخص دیگر وجود دارد؟

بله، امکان انتقال مالکیت به شخص دیگر وجود دارد.

۵_آیا برای استفاده از روزمه ساز نیاز به اینترنت هست؟

بله، برای استفاده از رزومه ساز نیاز به اتصال به اینترنت هست.

۶_آیا استفاده روزمه ساز محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از رزومه ساز در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

۷_آیا همه ی افراد می توانند روزمه ساز را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند روزمه ساز اقدام نمایند.

۸_آیا اطلاعات ایجاد شده در رزومه ساز قابل ویرایش و تغییر هستند؟

بله، شما می تواند در هر لحظه از زمان اطلاعات خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

۹_آیا برای استفاده از روزمه ساز توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از روزمه ساز نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

1_آیا امکان ارسال پیامک با استفاده از حروف انگلیسی وجود دارد؟

بله، علاوه بر ارسال پیام با استفاده از حروف فارسی، می توانید با استفاده از حروف انگلیسی پیام خود را ارسال کنید.

2_آیا می توانیم زمان مشخصی را برای ارسال پیام به صورت خودکار انتخاب کنیم؟

بله، شما می توانید با تعیین کردن یک زمان خاص برای ارسال خودکار پیامک اقدام کنید.

3_آیا می توان در پنل پیامکی دفترچه مخاطبین ایجاد کرد؟

بله، شما می توانید در پنل پیامکی خود دفترچه مخاطبین ایجاد کنید تا کار را برای ارسال مکرر پیامک راحت کنید.

4_آیا می توان برای ارسال پیامک محدوده جغرافیایی بر اساس استان ها و جنسیت افراد تعیین کرد؟

بله، شما می توانید برای ارسال پیام استان مورد نظر خود، شهر مورد نظر خود و جنسیت مخاطب پیام خود را تعیین کنید.

5_آیا می توان پنل پیامکی را برای ارسال پیامک در مناسب های خاص تنظیم کرد؟

بله، شما می توانید پنل پیامکی را برای ارسال پیامک در مناسبت های خاص مانند روز معلم و …تنظیم کنید.

6_آیا استفاده از پنل پیامکی محدودیت زمانی در روز دارد؟

خیر، استفاده از پنل پیامکی در تمام ۲۴ ساعت روز ممکن است و محدودیتی ندارد.

7_آیا همه ی افراد می توانند پنل پیامکی را خریداری نمایند؟

بله، تمامی افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها، اشخاص، سازمان ها و …) می توانند برای خرید پنل پیامکی اقدام نمایند.

8_آیا برای استفاده از پنل پیامکی توسط صاحبین کد و مشتریان نیاز به نصب نرم افزار جانبی است؟

خیر، برای استفاده از پنل پیامکی نیاز به نرم افزار جانبی نیست.

9_چطوری میتونم پنل پیامکی داشته باشم؟

(جواب این سوال پس از تکمیل سایت و گزینه خرید قرار داده میشود )