درباره ما


 About Us

مرکز خرید ساراصدرا

اولین و تنها مرکز خرید مجازی ایران

سلام همراه گرامی؛

شاید در گذشته‌ای نه چندان دور، خرید و فروش اینترنتی چندان معنا و مفهومی نداشت و در اولویت نبود، اما امروزه با پیشرفت اینترنت و توسعه بسترهای مطمئن، روش‌های آسان و حق انتخاب گسترده برای خرید آنلاین و مجازی ایجادشده است.

واقعیتِ از بین رفتن روش‌های سنتی خرید و فروش حقیقتی است کتمان ناپذیر.

تغییری بزرگ در دنیا اتفاق افتاده است و باید برای رشد وارتقای کسب و کار و زندگیه مدرن با آن همراه بود.

در این میان نبود یک مرکز خرید مجازی تا همه نیازهای خریداران و فروشندگان را یکجا تامین نماید بشدت احساس می‌شد و سردرگمی جهت فروش و یا خرید مجازی یک ضعف بزرگ برای همه بود.

ما مفتخریم که اولین و بزرگترین مرکز خرید مجازی را به شما معرفی کنیم.

مرکز خرید سارا صدرا

با کادری مجرب برای اولین بار بانک اطلاعات تخصصی تولیدکنندگان و فروشندگان مشاغل فعال و پرمخاطب در اینستاگرام را ایجاد نموده است و در فضای اینستاگرام و سایت خود، شما را به عضویت و خرید و فروش در آن دعوت می نماییم.

بانکهای های مشاغل ما که هر روزه در حال گسترش کمی و کیفی است، بهترین محیط برای رونق کسب و کار و معرفی مشاغل مجازی و خرید مشتریان عزیز می‌باشد.

ما علاوه بر تجارت مطلوب همه خواسته‌های فروشندگان و خریداران را یکجا در دو بخش کلی ارائه می‌نماییم:

اول: صاحبان کسب و کارهای مجازی شامل:

  • تبلیغات
  • آموزش تولید محتوا
  • مسابقه و کمپین
  • برنامه های متنوع معرفی صاحبان مشاغل در لایوهای اینستاگرام
  • ترند شدن
  • پنل پیامک و خدمات ویژه بر بستر کدهای ussd به صورت آفلاین

توضیحات کامل خدمات را در محیط پیج VIP، ویژه اعضای محترم از مدیران پیج ها و صاحبان کسب و کارمجازی، پس از ثبت نام ارائه می‌نماییم.

دوم : مشتریان وخریداران شامل:

  • ارائه تخفیف های هفتگی با عنوان شش شنبه های تخفیفی (پنج شنبه) هرهفته
  • شرکت در مسابقات و جشنواره ها و باشگاه مشتریان که در آن برنامه هایی کارشناسی شده جهت انتخاب آسان محصول یا خدمات و خریدی به صرفه را ایجاد نموده ایم

گر چه بعنوان مرکز خرید مجازی، صرفا معرف و تسهیل کننده ارائه و دریافت محصولات و خدمات می‌باشیم و مسئولیتی درقبال خرید و فروش بر عهده نداریم و فروشنده و خریدار شخصا مسئول هستند، لیکن استراتژی ساراصدرا، از همان ابتدا باتوجه به مراحل ثبت‌نام مشاغل مجازی این است که حتما تلاش نموده‌ایم تا پیج‌های معتبر را معرفی نماییم وخود را نسبت به حقوق صاحبان کسب‌وکار، مشتریان و دریافت کنندگان خدمات مسئول می‌دانیم تا رضایت حداکثری فروشندگان و خریداران گرامی را با پشتیبایی قوی تامین نماییم.

طراحی سایت را به گونه‌ای ایجاد نموده ایم تا مراحل جست‌وجو، ثبت‌نام در سایت، مقایسه محصولات و تکمیل فرآیند خرید، تجربه لذت‌بخش و متفاوتی را برای شما به ارمغان آورد.

از یک طرف صاحبان کسب و کار مجازی اینجا با برنامه‌هایی هوشمندانه قادر خواهند بود محصولات خود را در سراسر ایران و دنیا به نمایش گذاشته و بازار کسب کارشان را از محل خود به کل کشور ارتقا دهند.
از طرف دیگر شهروندان و خریداران خریدی آسان، مطمئن و مقرون به صرفه را در مرکز خرید سارا صدرا تجربه می‌نمایند.
فقط با چند کلیک ساده!

🌹با ما در اولین مرکز خرید مجازی همراه باشید 🌹